Декоративни дрвца со LED светилки на допир

750 ден850 ден

*BESTSELLER*

Прекрасни декоративни дрвца со ЛЕД светилки во две бои, кои создаваат магична атмосфера во секој дом и на секое место.

Совршен додадок за празничните денови, но и за секој ден од годината.

Работи на допир, а може да се приклучи на батерии или со УСБ порт.

 

Избриши

Share
SKU: N/A Категорија: