Симпатични керамички чаши со капаче и златна лажичка H975

320 ден

Симпатична керамичка чаша со мотивациска порака. Има лажица и капак, совршени за пиење кафе, млеко, чај или вода.

Одличен подарок за Вашите најблиски! Искористете ја опцијата за поклон пакување и изненадете ги Вашите сакани со овој прекрасен подарок доставен до врата!

Материјал: Керамика со висок квалитет

Капацитет на вода: 300 ml 

Димензии: 8 x 8 cm

1 пакување содржи:

  • 1 чаша
  • 1 капаче за чашата
  • 1 лажичка од не’рѓосувачки челик во златна боја
Избриши
Share
SKU: АЏ805612 Категорија: