Симпатични керамички шолји * LOVE * со тацна и златна лажичка

460 ден

Симпатична керамичка шолја LOVE. Доага со тацна и златна лажичка, совршена за пиење кафе, млеко, чај или вода.

Одлична за подарок!!! Изненадете ги Вашите сакани со овој прекрасен подарок доставен до врата!

Материјал: Керамика со висок квалитет

Капацитет на течност: 250 ml 

1 пакување содржи:

  • 1 чаша
  • 1 тацна
  • 1 лажичка од не’рѓосувачки челик во златна боја
Избриши
Share
SKU: N/A Категорија: