ПОПУСТ 25%

АД1103-9 Керамички садови – сет 16 парчиња

1,790 ден

Високо квалитетен керамички сет од 16 парчиња, со префинет дизај и суптилен принт, совршен избор за секоја пригода.

Сетот содржи:

  • 4 големи плитки чинии
  • 4 мали чинии за десерт
  • 4 длабоки чинии за супа
  • 4 чаши за кафе, чај, сок

Out of stock

Share
Категорија: