ПОПУСТ 30%

Декоративен ѕиден часовник – самолеплив

550 ден

3Д Самолеплив акрилен часовник во црна боја.

Нов модерен, безрамен часовник за големи ѕидови. Направете сопствен дизајн во свој стил!

Пакетот вклучува

 • 1 x 3D лепливо црна акрилна налепница
 • DIY Ѕиден часовник  (не е вклучена батерија АА)

Карактеристики:

 • 12-часовен приказ
 • Шема на броеви: како на сликата
 • Одговара за: дневна соба / спална соба / трпезарија / домашна канцеларија / работна соба
 • Димензии: 80×80 cm
 • Материјал на броjки: пена ЕВА
 • Материјал на часовното тело и стрелки: нерѓосувачки челик
 • Дијаметар на движења:  120мм
 • Големина на часовната стрелка: 315мм
 • Големина на минутната стрелка: 390 mm
 • Големина на часовник: 900мм x 900мм
Share
Категорија: