Eлегантни керамички чаши со капаче и златна лажичка

380 ден

*BESTSELLER*

Елегантна керамичка чаша со уникатен и модерен дизајн кој ќе ги дочека вашите топли пијалоци, со стил, поставувајќи репер за луксузeн производ незаменлив за вашиот дом. Има лажица и капак, совршени за пиење кафе, млеко, чај или вода.

Одличен подарок за Вашите најблиски! Искористете ја опцијата за поклон пакување и изненадете ги Вашите сакани со овој прекрасен подарок доставен до врата!
Материјал: Керамика со висок квалитет
Капацитет на вода: 300 ml
Димензии: 8 x 8 cm
1 пакување содржи:
• 1 чаша
• 1 капаче за чашата
• 1 лажичка од не’рѓосувачки челик во златна боја

 

Избриши
Share
SKU: H988 Категорија: