Елегантни керамички чаши со тацна и златна лажичка

390 ден

Елегантна керамичка чаша која ве заведува со модерниот дизајн и златните граници, поставувајќи репер за луксузeн производ незаменлив за вашиот дом.

Одличен подарок за Вашите најблиски! Искористете ја опцијата за поклон пакување и изненадете ги Вашите сакани со овој прекрасен подарок доставен до врата!

Материјал: Керамика со висок квалитет
Капацитет на течност: 250 ml
1 пакување содржи:
• 1 чаша
• 1 тацна
• 1 лажичка од не’рѓосувачки челик во златна боја

Избриши
Share
SKU: 805605 Категорија: