ПОПУСТ 20%

Marado МА-1628 Електрично ѓезве за турско кафе

799 ден

Практично електрично ѓезве за турско кафе, чај или загревање на млеко за неколку секунди!

  • Издржлив материјал од не’рѓосувачки челик.
  • Рачките на ѓезвето се удобни и практични.
  • Едно копче за вклучување и исклучување, вклучете го за употреба, лесно за носење.
  • 220-240 V ; 50-60Hz ; 600 W

12 месеци гаранција!

Share
Категории: ,