Essse Мешавина MISCELA MASINI 1kg

1,820 ден

Софистицирана мешавина од Арабика и Робуста зрна за меко и ароматично еспресо, со нежни ноти на чоколадо и богата пена со овошно-цветна арома.

Состав: 90% Арабика / 10% Робуста

Пакување: 1кг

 

Share
Категорија: