ПОПУСТ 17%

Новогодишни елки со LED светилки – 60 cm

499 ден

Доживејте ја магијата на Божиќните и Новогодишните празници во Вашиот дом, со уникатните декоративни елки со LED сијалички!

Сијаличките работат на батерии и можете да ја поставите секаде. Екстра блескави ⭐️⭐️⭐️

Висина: 60 cm

Избриши

Share
SKU: N/A Категорија: