Play Video

Essse SELEZIONE SPECIALE 1kg

1,250 ден

Висококвалитетна мешавина од избрани Арабика и Робуста зрна, за еспресо кое има јак избалансиран вкус со пријатна арома и комбинација од вкусови која се памети.

Состав: 60% Арабика / 40% Робуста

Пакување: 1кг

Share
Категорија: