Irish coffee 44856 – Шолја за ирско кафе 225ml – сет 2

250 ден

Сет од 2 шолји за ирско кафе,чај, топло чоколадо или греано вино

Материјал: стакло

Дијамтар: 7.3 цм

Висина: 14.8 цм

7 in stock

Share
SKU: 44856 Категорија: