Timeless 440237- Сет од 2 чаши за коктел

700 ден

Колекцијата Timeless е модерна и елегантна која никогаш не старее.

Чаште Timeless се совршени за различни коктели. Изработени се од издржливо стакло и може да се мијат во машина за садови.

Карактеристики:

Дијаметар 108мм

Висина 198мм

Капацитет 550мл

Share
SKU: 440237 Категорија: